NOWOŚCIO HODOWLINASZE SUKISZCZENIĘTAGALERIALINKIKONTAKT

 


 

28.05.2017
Wystawa Krajowa Iłża (o. Radom)
sędzia: Oksana Gacina (RUS)
JUKA z Ruskiej Strażnicy klasa weteranów (1) - ocena doskonała, 1 lokata, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran w Rasie

 


 

08.04.2017
Klubowa Wystawa Sznaucerów, Pinczerów, Dobermanów i Czarnego Teriera Rosyjskiego
sędzia: Hassi Assenmacher Feyel (DE)
JUKA z Ruskiej Strażnicy klasa weteranów (2) - ocena doskonała, 2 lokata

 

 


 

13/11/2016
Wystawa Międzynarodowa Kielce
sędzia: Anna Rogowska (PL)
JUKA z Ruskiej Strażnicy klasa weteranów (1) - ocena doskonała, 1 lokata, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran w Rasie

 


 

12/11/2016
Wystawa Międzynarodowa Kielce
sędzia: Lyudmila Tchistiakova (RUS)
JUKA z Ruskiej Strażnicy klasa weteranów (1) - ocena doskonała, 1 lokata, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran w Rasie

Na tej wystawie JUKA z Ruskiej Strażnicy spełniła warunki do otrzymania tytułu Championa Polski Weteranów.
Odebrała także nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii "Weteran" w Rankingu Wystawowym 2016 Oddziału Kielce.

 

 


 

28/08/2016

Wystawa krajowa Skaryszew (O/Radom)
sędzia: Alexey Belkin (RUS)
klasa weteranów (1) - ocena doskonała, 1 lokata, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran w Rasie, Zwycięzca Rasy

 


 

08/05/2016

Wystawa krajowa Iłża (O/Radom)
sędzia: Elena Kholevina (RUS)
klasa weteranów (1) - ocena doskonała, 1 lokata, Zwycięzca Weteran, Najlepszy Weteran w Rasie, Zwycięzca Płci Przeciwnej

 


 

01/09/2013
Wystawa krajowa Przemyśl

sędzia: Anna Rogowska (PL)
klasa championów (2) - ocena doskonała, 2 lokata

 


 

21/04/2013
Wystawa krajowa Lublin
sędzia: Dina Korna (EST)
klasa championów (2) - ocena doskonała, 2 lokata
 


 

10/062012
Wystawa krajowa Lublin

sędzia: Adrianna Buks-Ziółkowska (PL)
klasa championów (2) - ocena doskonała, 2 lokata

 


 

11/02/2012
Wystawa międzynarodowa Rzeszów

sędzia: Yulia Ovsyannikova (RUS)
klasa championów (5) - ocena doskonała

 


 

25/06/2011
Wystawa międzynarodowa Kraków

sędzia: Jari Laakso (FIN)
klasa championów (1) - ocena doskonała, 1 lokata, CWC

 


 

17/04/2011
Wystawa krajowa Lublin

sędzia: Urszula Tarasiewicz (PL)
klasa championów (1) - ocena doskonała, 1 lokata, CWC

 


 

20/11/2011
Wystawa międzynarodowa Kielce

sędzia:Butrimowa Kornelia (LT)
klasa championów (3) - ocena doskonała, 3 lokata

 


 

16/07/2011
Wystawa międzynarodowa Warszawa

sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
klasa championów (2) - ocena doskonała, 1 lokata, CWC

 


 

19/02/2011
Wystawa międzynarodowa Rzeszów

sędzia: Anna Zwierzyńska (PL)
klasa championów (2) - ocena doskonała, 1 lokata, CWC, res.CACIB

 


 

11/12/2010
Wystawa krajowa Nowy Dwór Mazowiecki

sędzia: Jadwiga Niciewicz (PL)
klasa otwarta (3) - ocena doskonała, 3 lokata

 


 

14/11/2010
Wystawa międzynarodowa Kielce

sędzia: Pogodina Viktoria (UA)
klasa otwarta (3) - ocena doskonała, 3 lokata

 


 

17/10/2010
Wystawa krajowa Zabrze

sędzia: Maria Bruska (PL)
klasa otwarta (1) - ocena doskonała, 1 lokata, CWC

 


 

12/09/2010
Wystawa krajowa Chorzów

sędzia: Adam Ostrowski (PL)
klasa otwarta (1) - ocena doskonała, 1 lokata, CWC

 


 

04/09/2010
Wystawa międzynarodowa Kraków
sędzia: Brigitte Schjoth (DK)
klasa otwarta (3) - ocena doskonała, 1 lokata, CWC
 


 

01/08/2010
Wystawa krajowa Zakopane

sędzia: Jerzy Mrugasiewicz (PL)
klasa otwarta (1) - ocena doskonała, 1 lokata, CWC, Zwycięzca, Zwycięzca Rasy, Zwycięzca Grupy

 


 

11/07/2010
Wystawa międzynarodowa Warszawa

sędzia: Pogodina Viktoria (UA)
klasa otwarta (3) - ocena doskonała, 2 lokata

 


 

27/06/2010
Wystawa krajowa Przemyśl

sędzia: Ryszard Broll (PL)
klasa otwarta (1) - ocena doskonała, 1 lokata, CWC, Zwycięzca

 


 

13/06/2010
Wystawa krajowa Lublin

sędzia: Nijole Zieniene (LV)
klasa otwarta (4) - ocena doskonała, 2 lokata

 


 

23/05/2010
Wystawa krajowa Radom

sędzia: Andrzej Jędrasiak (PL)
klasa otwarta (2) - ocena doskonała, 1 lokata, CWC, Zwycięzca

 


 

02/05/2010
Wystawa międzynarodowa Łódź

sędzia: Janusz Opara (PL)
klasa pośrednia (5) - ocena doskonała, 2 lokata, res.CACIB

 


 

25/04/2010
Wystawa międzynarodowa Opole

sędzia: Shamil Abrakimov (RUS)
klasa pośrednia (4) - ocena doskonała, 4 lokata

 


 

27/03/2010
Wystawa międzynarodowa Katowice

sędzia: Krystyna Opara (PL)
klasa pośrednia (4) - ocena doskonała, 4 lokata

 


 

14/03/2010
Wystawa krajowa Jarosław

sędzia: Anna Rogowska (PL)
klasa pośrednia (2) - ocena doskonała, 1 lokata, CWC, Zwycięzca

 


 

13/02/2010
Wystawa międzynarodowa Rzeszów

sędzia: Anna Zwierzyńska (PL)
klasa pośrednia (5) - ocena doskonała, 3 lokata

 


 

15/11/2009
Wystawa międzynarodowa Kielce

sędzia: Viera Staviarska (SK)
klasa pośrednia (4) - ocena doskonała, 2 lokata

 


 

29/08/2009
Wystawa międzynarodowa Białystok

sędzia: Lavente Miklos (HU)
klasa młodzieży (4) - ocena bardzo dobra, 4 lokata

 


 

23/08/2009
Wystawa krajowa Radom

sędzia: Anna Zwierzyńska (PL)
klasa młodzieży (2) - ocena doskonała, 1 lokata, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Rasy

 


 

26/07/2009
Wystawa krajowa Będzin
sędzia: Ryszard Broll (PL)
klasa młodzieży (4) - ocena doskonała, 2 lokata

 


 

11/07/2009
Wystawa międzynarodowa Warszawa

sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL)
klasa młodzieży (3) - ocena doskonała, 2 lokata

 


 

16/11/2008
Wystawa krajowa Kielce
sędzia: Zygmunt Jakubowski
klasa szczeniąt (1) - ocena wybitnie obiecująca, 1 lokata

 


 

POWRÓT

NOWOŚCIO HODOWLINASZE SUKISZCZENIĘTAGALERIALINKIKONTAKT